FEKETE LYUK

 

Az éterrészecske hipotézis alapján számitógépes szimulációval bebizonyizonyitottuk, hogy a részecskék az elektronok egymást taszitó hatását hozzák létre. Ugyanakkor sok elektron együttes hatása a gravitációs jelenséget is létrehozza.

A naprendszerekből bármilyen okból kilökődött elektronok a maguk gravitációjánál nagyobb hatásu periodikusan jelentkező éterrészecske ütközést kapnak, melyet a teljes spektrumu; rezonancia-rendszerek okoznak (elektromágneses hullámok).

Fentiek miatt az összes elektron a minden irányból jelentkező gravitációs hatás és sugárnyomás eredőjének irányába gyorsul.

Ezért elektronfelhők keletkeznek, melyek gravitációs hatása az elektronok számának állandó növekedését hozza létre.

Az elektronfelhőkben rezonancia-rendszerek nincsenek (atom, molekula, kristály, stb.) ezért ezekben semmilyen frekvenciáu hullám nem keletkezik. Az elmondottak miatt az elektronfelhők gravitációja állandóan nő. Az elektronok száma, a felhők sűrűsége folyamatosan növekszik.

Mivel hullám nem tud létrejönni, szinkronizálódni Fekete lyuk keletkezik.

Egy kritikus tömeg elérésekor az elektronok olyan összepréselődése jön létre, melynek következménye protonok, neutronok, atommagok születése láncreakcióhoz hasonló gyorsasággal.

Szupernova robbanás, rezonancia-rendszerek keletkezése, szinkronizálódása indul meg.

Naprendszer jön létre.

A naprendszerekből keletkező elektronfelhők Fekete lyuk naprendszerek: állandó körfolyam!

 

Urkut, 2008. április 26.

 

Tamás Jenő

Tamás Jenő - +36 30 912 8905 - e-mail: teaapartman@gmail.com.